Un cuplu din Portland, Statele Unite ale Americii, a sărbătorit Valentine’s Day într-un mod inedit. Au dorit să facă ceva special, așa că s-au gândit la câteva jocuri sexuale. La ce anume, numai cei doi știu. Însă în momentul când au fost surprinși de polițiști, Stephanie Morgan, femeia în vârstă de 26 de ani, era legată fedeleș pe bancheta din spate a mașinii, gura îi era acoperită de bandă adezivă, iar hainele nu își găseau locul pe trupul ei.
Polițiștii se pare că nu au apreciat deloc dorința celor doi de a-și condimenta viața sexuală, așa că i-au încătușat pe amândoi, i-au dus la secție, unde și-au petrecut toată noaptea în închisoare. În cazul în care ”jocul” celor doi avea legătura cu prinderea infractorului, le-a cam reușit schema. Bine, nu în totalitate, dar au fost destul de aproape. În speranța că au ”recuperat” pierderile din noaptea petrecută după gratii a doua zi, vă sfătuim să nu le urmați exemplul. Sau dacă o faceți, fiți mai discreți :D
Sursa:Realitatea.net
Daca esti in cautare de advertoriale SEO, cei de la www.SeoPower.ro iti pun la dispozitie o lista de cateva sute de site-uri pe care poti face link building.